Rejestratory Jazdy

Rejestratory Jazdy

Kamera samochodowa , wideorejestrator , rejestrator jazdy – kamera cyfrowa rejestrująca obraz i często dźwięk, montowana przeważnie na desce rozdzielczej lub przedniej szybie samochodu. Występuje również w zestawach rejestrujących obraz z przodu i tyłu pojazdu

W odróżnieniu od konwencjonalnych kamer wideo, nagranie dokonywane jest w sposób ciągły w tzw. pętli. Po upływie zaprogramowanego czasu lub po osiągnięciu limitu pamięci starsze nagranie jest nadpisywane nowym. Funkcja ta jest często nazywana nagrywania w pętli 1,3,5 minut.

Wiele kamer mają czujnik przyśpieszenia(G-sensor), który w przypadku wypadku (gwałtownego wstrząsu) zapewni ochronę i nienadpisanie filmu. Często dodatkowo oferuje się również w kamerach samochodowych takie funkcje jak:

  •  czujnik ruchu,

  • diody podczerwieni służące do rejestracji obrazu w nocy,

  • moduł GPS pozwalający rejestrować prędkość i położenie pojazdu,

  • funkcja nawigacji samochodowej.

Głównym zastosowaniem kamer samochodowych jest rejestracja obrazu trasy jazdy pojazdu, aby w razie zdarzenia w ruchu drogowym udokumentować rzeczywisty przebieg zdarzenia oraz winę poszczególnych uczestników ruchu drogowego.

REJESTRATOR JAZDY KAMERA COFANIA FULL HD 3 KAMERY
Wbudowany akumulator: 300 mAh3 kamery w zestawie: rejestrator jazdy z przodu, kamera cofania z tyłu oraz kamera obejmująca kabinę w samochodzieJakość obrazu kamera przednia: Full HD 1920x1080Jakość obrazu kamera wewnętrzna: SD/VGA 640x480Jakość obrazu kamera tylna: HD 1280x720Funkcja aparatu: takAparat fotograficzny (kamera przednia): 12 MPixWbudowane miejsce na zewnętrzną kartę pamięci: takWbudowany mikrofon: takG-Sensor (czujnik wstrząsów): takDetekcja Ruchu: takCzujnik zmierzchu: takPrzekątna ekranu: 4 caleKąt widzenia kamer: przód 170 stopni, tył 140 stopni, środek 120 stopniWodoodporność kamery cofania: IP69Przewód sygnałowy od kamery cofania: około 6 metrówSlot na karty: Micro SD do 32 GBGwarancja 12 msc.
98,00 zł
-100,00 zł
KAMERA REJESTRATOR JAZDY DDPAI MINI FULL HD WIF
Zaawansowana kamera obsługiwana poprzez smartphone'a
GŁÓWNE CECHY:
BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ WIFI
ROZDZIELCZOŚĆ: 1920 X 1080P / 30 FPS
OBIEKTYW SONY EXMOR
CZUJNIK WSTRZĄSOWY
FORMAT PLIKÓW VIDEO: .MOV
MINIATUROWE WYMIARY
259,00 zł
359,00 zł