Informacje

KAMERA SZPIEGOWSKA MINI FULL HD SQ11
Monitoring - LAN

Telewizja przemysłowamonitoring wizyjnywideonadzórtelewizyjny system dozorowy (CCTV – ang. closed circuit television) – to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitow...

Telewizja przemysłowamonitoring wizyjnywideonadzórtelewizyjny system dozorowy (CCTV – ang. closed circuit television) – to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia. Ważnym elementem telewizji przemysłowej jest również klawiatura sterująca, posiadająca zwykle wbudowany dżojstik do manipulowania kamerami PTZ, pozwalająca na sterowanie całym systemem CCTV.

Więcej

Monitoring - LAN Jest 65 produktów.

Podkategorie

 • Monitoring IP

  Kamery IP – połączenie kamery i komputera w całość. Urządzenie to rejestruje i przesyła obraz na żywo bezpośrednio przez sieć IP, umożliwiając uprawnionym użytkownikom obserwację na miejscu lub z oddalonego stanowiska. Podgląd, zapisywanie i zarządzenie materiałem wizyjnym z takiej kamery odbywa się za pośrednictwem infrastruktury sieci opartej na standardowym protokole IP.

  Kamera taka posiada własny adres IP. Jest podłączona do sieci i zazwyczaj zawiera między innymi wbudowany serwer WWW, serwer FTP, klienta FTP, klienta poczty elektronicznej, system zarządzania alarmami, możliwość programowania i inne opcje. Kamery sieciowe nie muszą być podłączane do komputera, działają niezależnie dzięki czemu mogą być rozmieszczane w różnych miejscach, w których znajduje się podłączenie do sieci IP.

  Kamera sieciowa ma niewiele wspólnego z kamerą internetową,, która aby działała musi być podłączona do komputera poprzez port USB lub IEEE1394.

 • Monitoring AHD/TVI/CVI
 • Monitoring wifi
 • Monitoring mobilny
 • HDMI
 • Akcesoria do monitoringu
 • Przewody
 • Nośniki danych

  Dyski twarde dedykowane do pracy ciągłej

  Dyski twarde mogą skutecznie podnieść efektywność działania systemu wizyjnego. Aby tak było, warto zdecydować się na dyski dedykowane do pracy ciągłej. Dlaczego? Dlatego, że o ile standardowe dyski twarde przeznaczone są do pracy w normalnym, ośmiogodzinnym wymiarze godzin przez pięć lub sześć dni w tygodniu, o tyle dyski ciągłe przystosowane są do pracy w trybie dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Ma to fundamentalne znaczenie dla pracy całego systemu monitoringu, ponieważ dyski w rejestratorach nie tylko są włączone przez cały czas, ale praktycznie bez przerwy muszą zapisywać dane z wielu kamer jednocześnie.

 • Moduły audio
 • Transmisja Wideo
 • Switche

  Przełącznikkomutatorswitch – urządzenie łączące segmenty sieci komputerowej pracujące głównie w drugiej warstwie modelu ISO/OSI (łącza danych), jego zadaniem jest przekazywanie ramki między segmentami sieci z doborem portu przełącznika, na który jest przekazywana.

 • Sprzęt IT LAN
 • Zasilanie
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 65 elementów