Informacje

KAMERA SZPIEGOWSKA MINI FULL HD SQ11
Automatyka

Inteligentny dom Bezpieczeństwo i wygoda

Automatyka  Jest 184 produktów.

Podkategorie

 • Automatyka domowa

  Automatyka domowa – możliwość wszechstronnego sterowania urządzeniami domowymi. Poza tym urządzenia można zaprogramować, by w odpowiedni sposób komunikowały się między sobą, co powoduje, że ingerencja człowieka staje się niepotrzebna lub ograniczona. Stosowanie automatyki domowej ma na celu zwiększenie komfortu mieszkańców domu, ich bezpieczeństwa, a także ograniczenie zużycia energii. Systemy automatyki domowej stanowią duże ułatwienie zwłaszcza w domach i mieszkaniach osób niepełnosprawnych. Sterowanie możliwe jest za pomocą przycisków, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, komunikatów głosowych, a nawet myśli. Większość systemów automatyki domowej umożliwia sterowanie poprzez internet.

 • Automatyka bram
 • Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu znajduje zastosowanie głównie wśród wielkich korporacji, których rzesze pracowników pracują w biurowcach i kampusach. Często systemy te wykorzystuje się do zabezpieczania pojedynczych pomieszczeń, takich jak magazyny czy serwerownie. O popularności tej metody uwierzytelniania świadczy fakt korzystania z niej na imprezach masowychwyciągach narciarskich, a nawet na płatnych parkingach.

 • Inteligentny dom

 • Kontrola czasu pracy

  Rejestratory mają możliwość pracy w trybach: wejścia, wyjścia, wyjścia służbowego i innych, ustawionych przez operatora systemu. Wszystkie te zdarzenia przechowywane są w pamięci rejestratorów i zwykle można uzyskać do nich dostęp zdalnie (np. przez sieć komputerową) lub przy pomocy skopiowania danych na pamięć przenośną. Producenci dostarczają do produkowanych przeze siebie urządzeń oprogramowanie, dzięki któremu możliwa jest konfiguracja systemu rejestracji i kontroli dostępu. Służy ono jednak nie tylko do konfigurowania, ale także do monitorowania zdarzeń, które można wydrukować w postaci prostych raportów. Jeśli oprogramowanie dostarczone przez producenta posiada możliwość raportowania RCP, to można dokładnie określić które osoby i w jakich godzinach pracowały oraz tworzyć okresowe raporty, np. dla działu kadr.

 • Fotowoltaika
 • Systemy przywoławcze
 • Systemy alarmowe

  Wyjątkowe technologie zamknięte w eleganckiej obudowie. Prosta obsługa za pomocą wiadomości SMS oraz aplikacji mobilnej ułatwia wdrożenie systemu w każdym domu.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 184 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 184 elementów