Antena Zewnętrzna TV DVB-T Kierunkowa

51918

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,90 zł brutto

Więcej informacji

Kierunkowa antena DVB-T do odbioru telewizji naziemnej umożliwiająca odbiór MUX 8. Profesjonalna antena kierunkowa MCTV-915 wyposażona jest w filtr LTE, który eliminuje zakłócenia z sieci komórkowych, świadczących usługi szybkiego internetu w paśmie 800 MHz.
W najbliższym czasie powstanie w Polsce, lub już powstało, kilka tysięcy stacji obsługujących standard LTE w paśmie 800 MHz. Koniec pasma telewizyjnego znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pasma LTE 800 MHz. Może to skutkować występowaniem zakłóceń w odbiorze naziemnej telewizji cyfrowej. Na ekranie telewizora obraz może się zatrzymywać, mogą pojawiać się kolorowe paski i kwadraty. Antena MCTV-915, dzięki zastosowaniu filtra LTE, wycina niepożądane sygnały powyżej 790 MHz, a co za tym idzie jest odporna na wyżej opisane zakłócenia z sieci LTE.

SPECYFIKACJA

 Umożliwia odbiór multipleksu MUX 8
 Do montażu na zewnątrz - odporna na wodę i promieniowanie UV
 Idealna na obszarach o trudnych warunkach odbioru
 Składana, wytrzymała konstrukcja
 Kompatybilna ze standardem Full HD TV
 Impedancja: 75 Ω
 Złącze: typu F
 Kanały: VHF 5-12, UHF 21-69
 Zakres częstotliwości: VHF 174-230 Mhz, UHF 470-790 Mhz
 Wbudowany filtr LTE
 Antena kierunkowa MCTV-915 VHF/UHF
 Wbudowany symetryzator
 Instrukcja montażu w j. polskim
 Oryginalne opakowanie
 Dokument sprzedaży

Antena wyposażona jest w dodatkowy dipol, który pozwala na odbiór kanałów VHF, dzięki temu możliwy jest odbiór pasma 174-230MHz, co pozwoli na odbiór MUX'a 8 , na którym są nadawane nowe programy oraz cyfrowe radio DAB+.

Zalety naszej anteny: - Umożliwia odbiór multipleksu MUX 8 - Przeszła szczegółowe badania: wiatr, deszcz, śnieg, temp.etc - Odbiera zarówno sygnał naziemny analogowy jak i cyfrowy (DVB-T) - Wodoodporny pojemnik z symetryzatorem zakończony wtykiem F - Elementy aluminiowe odporne na korozję - Szybki montaż bez użycia narzędzi w ciągu 60 sekund - Bardzo wygodna i przygotowana do instalacji

26 innych produktów w tej samej kategorii: