Lista produktów według marki

Akuvox
Akuvox

Akuvox jest wiodącym światowym dostawcą produktów i rozwiązań Smart Intercom. Dążymy do uwolnienia mocy technologii w celu poprawy życia ludzi dzięki lepszej komunikacji, większemu bezpieczeństwu i większej wygodzie.

Chuango
Chuango

Założona w Fuzhou w Chinach w 2001 roku, Chuango Security Technology Corporation specjalizuje się w bezprzewodowych technologiach inteligentnego domu, począwszy od systemów alarmowych i wideo dla majsterkowiczów, a skończywszy na bezpieczeństwie i zarządzaniu energią w chmurze

Dahua
Dahua

Dahua Technology oferuje kompleksowe rozwiązania, systemy i usługi w zakresie bezpieczeństwa w celu tworzenia wartości dla operacji miejskich, zarządzania przedsiębiorstwem i konsumentów.

Genway
Genway
  • Domofonów
  • Wideodomofonów
  • Kontroli dostępu
  • Telewizji przemysłowej
  • Systemów alarmowych
Grenton
Grenton

Grenton Smart Home steruje wszystkimi urządzeniami i systemami w Twoim domu

InPost
InPost

Przesyłki kurierskie paczkomaty

POLICEtech
POLICEtech

Dostarczamy systemy nadzoru wideo, systemy sterowania, domofony, alarmy

SanDisk
SanDisk

SanDisk Corporation – amerykańska korporacja, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz rozwojem rozwiązań pamięci masowej flash oraz oprogramowania.

Satel
Satel

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

Tiandy
Tiandy

TIANJIN TIANDY DIGITAL TECHNOLOGY CO., Ltd jest jednym z wiodących producentów.

ViDiLine
ViDiLine

Genway oficjalny dystrybutor marki Vidiline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Western Digital
Western Digital

WD to wiodąca na świecie marka pamięci masowej, która umożliwia tworzenie, korzystanie i przechowywanie cyfrowych treści na różnych urządzeniach. WD umożliwia Ci kontrolę i inteligentne zapisywanie tego, co dla Ciebie najważniejsze, w jednym, bezpiecznym miejscu.

Yale
Yale

Yale to jeden z najstarszych na świecie producentów zamków , którego właścicielem jest Assa Abloy . W swojej długiej historii Yale otrzymało patenty na dziesiątki swoich produktów, a firma rozprowadziła swoje produkty na ponad 120 rynkach, w tym w Australii, Grecji, Indiach, Kuwejcie itd. Siedziba Yale znajduje się w Sztokholmie .