KONTROLER CZASU PRACY WIFI ANVIZ A300
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

KONTROLER CZASU PRACY WIFI ANVIZ A300

A300 WIFI KONTROLER CZASU PRACY ANVIZ

898,00 zł (brutto) 730,08 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni

 BEZPŁATNA wysyłka w przypadku zamówień powyżej 699,00 PLN 

Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Polityka zwrotów Możesz zwrócić większość nowych, produktów w ciągu 14 dni od dostawy,

Podstawowe dane techniczne

 • zaawansowana technologia BioNANO
 • czytnik kart zbliżeniowych RFID 125kHz
 • sterowanie zamkiem elektromagnetycznym
 • czas identyfikacji: <0,5 sek
 • interfejsy: RS232, USB, Ethernet, Pendrive, Wi-Fi

Nowoczesny i uniwersalny rejestrator czasu pracy przeznaczony dla małych i średnich firm. Atrakcyjna srebrna obudowa i podświetlony na niebiesko wyświetlacz (polskojęzyczny) nadają urządzeniu wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Bio-Office A300 Posiada również odporny na wodę,pył i zarysowania czytnik linii papilarnych. Terminal RCP A300 zapisuje w swojej pamięci godziny wejść i wyjść pracowników. Pamięć urządzenia mieści do 50000 rejestracji. Identyfikacja pracowników odbywa się za pomocą odcisków palców, kart zbliżeniowych lub kodów PIN. W urządzeniu można zapisać do 2000 pracowników. Identyfikacja linii papilarnych i sprawdzenie ze wzorcem zapisanym w pamięci urządzenia trwa krócej niż 0,5 sekundy.

Obliczanie czasu pracy realizowane jest w programie zainstalowanym na komputerze. Wymiana danych jest bardzo wygodna i wyjątkowo szybka, a przy tym niezmiernie bezpieczna. Odbywa się przez lokalną sieć Ethernet lub za pomocą pamięci flash (pendrive). Urządzenie można również podłączyć bezpośrednio do komputera przez port USB.

Terminal A300 to sprzęt uniwersalny. Służy przede wszystkim do rejestracji czasu pracy, ale realizuje także funkcje kontroli dostępu. Wbudowany przekaźnik może sterować elektrozaczepem zamykającym i otwierającym drzwi

 

Menu urządzenia w języku angielskim. Oprogramowania do zarządzania danymi w języku polskim.

 

G11252

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, produktów w ciągu 30 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot kosztów. Zapłacimy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania paczki nadawcy przesyłki zwrotnej, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu, w którym otrzymamy zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na zwrot Twój bank, aby przetworzyć naszą prośbę o zwrot pieniędzy (od 1 do 3 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, wyświetl zamówienie za pomocą łącza „Zrealizuj zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot (y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie kosztów.

Wysyłka 

Wysyłamy praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy dla Ciebie terminy wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług wysyłkowych szacunkowe daty wysyłki mogą pojawić się na stronie z ofertami wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki wielu sprzedawanych przez nas produktów są oparte na wadze. Wagę takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółami. Aby odzwierciedlić politykę firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do następnego pełnego kilograma.

 • "Doskonałe produkty i doskonała obsługa”. - Sylwia
 • „Doskonała jakość. Produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach”. - Halina
 • „Znakomita obsługa klienta”. - Jacek
 • "Jesteś najlepszy! Dziękuję!" - Tatiana
 • Zamówienie na czas! Szybka i profesjonalna obsługa, dobry kontakt z klientem. Polecam z czystym sumieniem
 • Bardzo polecam solidny sprzęt , dobry kontakt - Grzegorz
 • Polecam bardzo szybka dostawa. - Sweden
 • Polecam - Agnieszka Sosnowska
chat Komentarze (0)