Prezent Lampka nocna do kontaktu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Prezent Lampka nocna do kontaktu

DARMOWA wysyłka przy zamówieniach powyżej 300,00 PLN 

Advertising [Product3rdColumn]

Polityka prywatności
Informacja o przetwarzaniu danych
Zasada dostawy
Dostawa produktów
Polityka zwrotów
Zwroty produktów 14 dni
  • KOLOR: Różowy
  • Źródło światła: 4 diody LED
  • Zasilanie: 220-240V
  • Moc lampki: 1W
  • Materiał: ABS (tworzywo sztuczne)
  • Wymiary: długość: 6,5cm, głębokość (wraz z wtyczką do kontaktu): 7cm
  • Intensywność świecenia uzależniona jest od ilości światła docierającego do czujnika w lampce

Lampka nocna, wkładana i zasilana bezpośrednio z gniazdka elektrycznego! Lampka wyposażona jest w czujnik zmierzchu - automatycznie zapala się po zmroku i gaśnie w dzień. Jest to wyjątkowo energooszczędne rozwiązanie - pobiera niewielką ilość prądu, a zastosowana dioda LED zapewnia kilkuletnią pracę bez potrzeby jej wymiany.

Idealna do pokoju dziecka - zapewnia poczucie bezpieczeństwa w ciemnym pomieszczeniu!

WŁAŚCIWOŚCI LED

Jeśli masz dość częstego wymieniania przepalonych żarówek i chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną, warto rozważyć wymianę tradycyjnych żarówek na nowoczesne żarówki LED, zwane również żarówkami diodowymi. Przyniosą one wiele korzyści, w tym:

◉ Ekologia – oświetlenie LED dzięki niskiemu zużyciu energii nie wytwarza praktycznie CO2, co więcej są całkowicie pozbawiona elementów wykonanych z rtęci oraz ołowiu.

◉ Przyjazne dla zdrowia – w oświetleniu LED nie występuje promieniowanie słoneczne oraz tzw. „efekt pulsowania światła”. Dzięki temu jest przyjazne dla oczu – nie męczy wzroku nawet przy długim przebywaniu w jego świetle. Jest także bezpieczne, gdyż eliminuje zagrożenie porażenia prądem.

◉ Żywotność – diody LED czołowych światowych producentów, które znajdziesz w naszej ofercie, będą Ci służyć nawet do 50 000 godzin, czyli nawet 50 razy dłużej niż standardowe żarówki. Ponadto żarówki LED posiadają dużo większą odporność na uszkodzenia mechaniczne jak wstrząsy, czy uderzenia.

◉ Certyfikaty – sprzedawane przez nas modele żarówek są całkowicie bezpieczne, posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.

◉ Energooszczędność – jak pokazują badania, oświetlenie LED jest o do 90% oszczędniejsze w poborze energii elektrycznej niż jego standardowe odpowiedniki. To najbardziej energooszczędny system świetlny na świecie.

◉ Niskie koszty utrzymania – dzięki bezawaryjności oraz długiej żywotności żarówek LED wymienia się znacznie rzadziej niż standardowe żarówki żarowe. Nie wytwarza wysokiej temperatury, przez co nie angażuje dodatkowych urządzeń, takich jak klimatyzacja.

◉ Jakość i cena – w porównaniu z niejedną ofertą naszej konkurencji cechujemy się niższą ceną bez straty na jakości towaru. Jeśli kupowałeś już u konkurencji - zapraszamy do porównania naszych żarówek wraz z ich droższymi modelami. Jak można wyczytać w naszych komentarzach - kupujący są mile zaskoczeni nie tylko szybkością wysyłki, ale i jakością względem niskiej ceny.

A015
Zobacz także
chat Komentarze (0)