Lista produktów marki OPRAVA24

OPRAVA24 jest rodzinną firma działająca od 2017 roku. Zajmujemy się  produkcją wyrobów z drewna głównym naszym produktem są  donice drewniane. W naszych produktach stawiamy na jakość drewno jest impregnowane ciśnieniowo oraz malowane lakierem do drewna , co pozwala na użytkowanie donic w ogrodzie i na tarasach, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Firma oferuje także, produkty na wymiar zgodnie z potrzebami klienta. Zachęcamy do kontaktu z firmą OPRAVA24 w celu uzyskania więcej szczegółowych informacji.


Producent donic ,doniczek drewnianych do firmy, domu na taras ,balkon oraz do ogrodu OPRAVA24.OPRAVA24 jest rodzinną firma działająca od 2017 roku. Zajmujemy się  produkcją wyrobów z drewna głównym naszym produktem są donice drewniane

Świecznik drewniany opalany na 4 tealighty frez
Kolor : Opalany
ilość wkłodów : 4
Komunikat
Drodzy klienci,
Informujemy, że produkty wykonywane są ręcznie, dlatego mogą wystąpić niewielkie różnice w wymiarach. Rozmiar produktu może się różnić o +/- 1-5 mm od podanego na aukcji.
Różnice te są spowodowane naturalnymi właściwościami drewna, które jest surowcem niejednorodnym. Drewno może się kurczyć lub rozszerzać pod wpływem wilgotności i temperatury.
Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.
Dziękujemy za zrozumienie.