Lista produktów marki OPRAVA24

OPRAVA24 jest rodzinną firma działająca od 2017 roku. Zajmujemy się  produkcją wyrobów z drewna głównym naszym produktem są  donice drewniane. W naszych produktach stawiamy na jakość drewno jest impregnowane ciśnieniowo oraz malowane lakierem do drewna , co pozwala na użytkowanie donic w ogrodzie i na tarasach, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Firma oferuje także, produkty na wymiar zgodnie z potrzebami klienta. Zachęcamy do kontaktu z firmą OPRAVA24 w celu uzyskania więcej szczegółowych informacji.


Producent donic ,doniczek drewnianych do firmy, domu na taras ,balkon oraz do ogrodu OPRAVA24.OPRAVA24 jest rodzinną firma działająca od 2017 roku. Zajmujemy się  produkcją wyrobów z drewna głównym naszym produktem są donice drewniane

-30,00 zł
Donica drewniana Aurora
Dostępny
Donica ma wymiary około 23 na 23 cm i wysokość około 22 cm. Dzięki temu jest odpowiednia do posadzenia zarówno małych, jak i dużych roślin. Donica nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest impregnowana, dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne

Szerokość (cm): 25
Wysokość (cm): 22,5
Głębokość (cm): 25
Gwarancja: 5 lat
Styl: Ośmiokątna, nieprzeciętny
69,97 zł
99,97 zł
-35,00 zł
Donica drewniana Aurora
Dostępny

Szerokość (cm): 25
Wysokość (cm): 22,5
Głębokość (cm): 25
Gwarancja: 3 lata
Styl: Ośmiokątna, nieprzeciętny
Kolor : orzech
50,00 zł
85,00 zł
Skrzynka drewniana
Dostępny
wymiary 
szer         26 cm
długość    31 cm
wysokość  12-13 cm
59,00 zł
Skrzynka drewniana
Dostępny
wymiary 
szer         36 cm
długość    41 cm
wysokość  12-13 cm
89,00 zł
Świecznik drewniany na 7 podgrzewaczy
Ostatnie sztuki w magazynie
Cechy:

Wykonany z wysokiej jakości drewna i srebra
Styl nowoczesny
Perfekcja wykonania
7 podgrzewaczy
27,00 zł
-20%
Świecznik drewniany opalany na 4 tealighty frez
Dostępny
Kolor : Opalany
ilość wkłodów : 4
Komunikat
Drodzy klienci,
Informujemy, że produkty wykonywane są ręcznie, dlatego mogą wystąpić niewielkie różnice w wymiarach. Rozmiar produktu może się różnić o +/- 1-5 mm od podanego na aukcji.
Różnice te są spowodowane naturalnymi właściwościami drewna, które jest surowcem niejednorodnym. Drewno może się kurczyć lub rozszerzać pod wpływem wilgotności i temperatury.
Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.
Dziękujemy za zrozumienie.
23,20 zł
29,00 zł
Doniczka drewniana Sofija
Dostępny
Stylowa doniczka z wysokiej jakości drewna "Sofija" - 25x25x25 cm
Szukasz wyjątkowej doniczki, która nada Twoim roślinom stylową oprawę i będzie służyć Ci przez lata? Doniczka Sofija to idealny wybór! Wykonana z naturalnego, sezonowanego drewna sosnowego, zachwyca pięknym usłojeniem i gładką powierzchnią.
119,00 zł
Paleta euro mini duża reklamowa
Dostępny
Palety euro mini to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zaprezentować swoje produkty w oryginalny i atrakcyjny sposób. Miniaturowe repliki prawdziwych palet euro wykonane są z drewna wysokiej jakości i dokładnie odwzorowują wymiary i wygląd oryginalnych palet.
kod 1800
39,00 zł
-40,00 zł
Donica drewniana "Erato" sosna
Dostępny
Erato o długości 70 cm, szerokości 25 cm i wysokości 25 cm. Wykonana jest ona z drewna sosnowego, które zostało idealnie wyszlifowane. Doniczka jest trzykomorowa i posiada wkład plastikowy. Dostępna jest w szerokiej palecie kolorów.
99,00 zł
139,00 zł
Donica drewniana Aurora olejowana
Dostępny
Doniczka Aurora Sosnowa - kwadrat 25x25 cm, wysokość 25 cm
Szukasz stylowej i naturalnej doniczki dla swoich roślin? Doniczka Aurora Sosnowa to idealny wybór! Wykonana z wysokiej jakości, sezonowanego drewna sosnowego, jest nie tylko piękna, ale i trwała.
89,00 zł
Donica drewniana Aurora 30 olejowana
Dostępny
Doniczka Aurora Sosnowa - Elegancja i naturalność w Twoim domu
Szukasz wyjątkowej doniczki, która nada Twoim roślinom stylową oprawę? Doniczka Aurora Sosnowa to idealny wybór! Wykonana z naturalnego, sezonowanego drewna sosnowego, zachwyca swoim pięknym usłojeniem i gładką powierzchnią.
69,00 zł